Téma: Vészhelyzet

10/10
ReBii 2007 jún. 24. - 21:57:53 10/10
(601/2121)
ja, hát nem véletlenül :)
úgy unom komolyan ezt a tanulást.. már mindenki nyaralgat, tölti a júniust én meg itthon porosodom.. :'( nem baj, már csak 2 hét és véége véége :D:D:D
MUHAHAHAH
csak vegyenek fel valahova

on. dujulávíár?ájidú.
annita 2007 jún. 23. - 21:17:33
(600/2121)
Sok sikert a felvételihez!
Amúgy én is sajnálom, h csak õsztõl lesz Vészehelyet, és ráadásul pont egy ilyen résszel abbahagyni áhh... húzni a jónép agyát :)
10/10
ReBii 2007 jún. 23. - 10:47:51 10/10
(599/2121)
Ez kedves volt, köszönöm :)
.
PertuBorz egy humortalan alak, nem tehet róla, anyukája nevelte így.. csak kellemetlen lehet otthon egy viccmesélõ est ::D
namindegy. kisanyám, nem kell reagálnod rá, személyeskedésbõl és bántásból írtam, nem a véleményedre vagyok kiváncsi.
.
Szóval a vészhelyzetrõl annyit, hogy idegesít, hogy csak szeptembertõl lesz és remélem a viasatos is, és nagyon nagyon nagyon várom :) :)
(ez on volt a javából)
most megyek tanulni, 3 nap múlva felvételi :'( :'(
bájbáj
Zsófi 2007 jún. 21. - 12:57:16
(598/2121)
Annita, tök jól összefoglaltad!!!!! :):) De tényleg!!!! :D:D:):):)

Amúgy azért kértem hogy hagyjuk abba, mert ha kicsit visszaolvastok, láthatjátok, hogy már volt olyan aki megsértõdött és kiszállt a fórumból, és én a további sértõdéseket szeretném elkerülni!!! :):)
annita 2007 jún. 21. - 11:12:03
(597/2121)
Sziasztok! / Szép jó napot kívánok! (kinek mi tetszik)
Gondoltam benézek a vészhelyzetes fórumra, mert ez az egyik kedvenc sorozatom, és mit találok... Hûû...
Komoly viták mennek a melegektõl kezdve a tegezõdésen keresztül a Bibliáig. Tiszta érdekes olvasgatni :)
Írhatok véleményt? ... Mindegy, írok... Szóval, Borzi84, lehet, hogy nem kellene mindet ennyire komolyan vennie.
ReBii, jók a hozzászólásaid (lehet néha picit erõsek, de nagyon tetszettek :)
Amúgy meg... nekem sincs abszolút semmi bajom a melegekkel, Amerika no comment, a tegezõdés meg szerintem elfogadható egy ilyen fórumon.
10/10
Wicky 2007 jún. 21. - 09:22:15 10/10
(596/2121)
Nem akarom folytatni a sort, de annyit megjegyeznék Cygnus,hogy Borzi84 nyugodtan jöhet az egyházzal és Istennel, az Õ véleményét indokolni!Mivel a Biblia szerint ez bûn és halálbüntetéssel járt,mint az is ha megszegtek egy parancsolatot!Szóval a Biblia sem fogad el mindent!Lehet hogy voltak "enyhítõ" körülmények,de tudjuk hogy a Bibliát az egyház "megvágta",s magakedve szerint alakította, stb... Majdhogynem a sorozathoz is kapcsolódhat a melegekrõl szóló eszmecsere,mivel a sorozatban is okozott problémát és szó is van róla az elfogadásáról és a nem elfogadásáról! Na akkor a véleményem nekem csak annyi,hogy én elfogadom hogy így éreznek,szóval nekem nincs velük bajom!
hozzászóló 2007 jún. 20. - 19:16:41
(595/2121)
Mi van itt??????????????????????????????????
Zsófi 2007 jún. 20. - 18:51:57
(594/2121)
ÁÁÁÁLLLLLJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!! Álj!!!

Hagyjuk abba, könyörgök!!! Így tényleg szarrámegy ez az egész fórum, ha nem tudunk csak veszekedni!!!
Cygnus 2007 jún. 20. - 18:35:56
(593/2121)
Szerintem a "kóros állapot" igenis sértõ megjegyzés...
Másrészt én nem vagyok vallásos, és sosem tartottam az egyház képmutató, pénzéhes, betokosodott viselkedését mérvadónak( jelentem magával a vallásokkal semmi bajom, de az egyház számomra egy nagy nulla, elnézést ha valakinek ez nem tetszik)
Másrészt, ha már ezzel jössz, elvileg Isten szemében mind 1formák vagyunk, akkor kár ezzel a példával élned.
Én is sokmindent tanulok, és tanulni is fogok, ami késõbb majd kiderül téves valószínûleg, nem hiszem hogy anyukád sem tévedhetetlen, akár orvos akár nem, õ is csak egy ember...
Jahh és az egyetemen annyi baromságot is képesek megtanítani, hogy azzal Dunát lehetne rekeszteni, egy emberke írt 1 könyvet, hogy szerinte ez így meg úgy van, aztán mindenkinek ezt tanítják...és ha valaki nem így gondol a melegekre, annak aztán mondhatják, kétlem hogy egy okoskodó prof. miatt megváltozna a véleménye.

És én csak azt szeretném elérni, hogy se a heteróknak, se a melegeknek ne kelljen szégyelniük magukat... az én szememben nincs különbség, mert az hogy valaki mit csinál a hálószobában az a saját magánügye... én nem fogok senkit sem ezért, sem akár a bõrszíne miatt lenézni...én nem így válogatom a barátaimat sem:)
7/10
borzi84 2007 jún. 20. - 18:10:23 7/10
(592/2121)
Cygnus! 1. Nem tettem sértõ megjegyzéseket a melegekre. Én elfogadom a Te véleményedet, Te is fogadd el az enyémet!!! Semmi bajom a melegekkel, de (és ezt most mondom el utoljára) azt nem nagyon tudom elfogadni, hogy felvonulnak, nyilvánosan szinte "demonstrálnak" "másságukkal". A nem melegek sem teszik ezt, úgyhogy szerintem nem kellene. 2. Szerintem ha valamit egy orvos állít, azt nem kell kétségbe vonni, azt mondja, tanultak is róla. (Ahogy én is tanultam, csak más értelemben) Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ez "nem normális" állapot, nem természetes. (lsd.: egyház /Nem Ádám és Béla, hanem Ádám és Éva/) Véleményemet büszkén vállalom! A végén még kiderül, hogy nekünk, NEM "FERDE HAJLAMÚAK"-nak kell szégyellnünk magunkat!!! Részemrõl ennyi!!!
7/10
borzi84 2007 jún. 20. - 18:02:15 7/10
(591/2121)
Gabor84! Én nem személyeskedtem! Írtam a fórumba egy megjegyzést, mire testületileg nekem estek!!!! (Személyeskedtek, értelmi képességeimet kétségbe vonták, a családomat mocskolták!!!) Erre én válaszoltam, vagyis nem hagytam magam!!! A véleménynyilvánításhoz nekem is jogom van, ez egy szabad ország! Egyelõre!? (Egyelõre???)
Cygnus 2007 jún. 20. - 17:20:53
(590/2121)
Borzi84! Nagyon megköszönném, ha nem tennél itt a fórumon sértõ megjegyzéseket a melegekre...nekem van megeleg ismerõsöm, egy fiatalember, és imádom úgy ahogy van, és nem érdekel, hogy meleg, úgy fogadom el amilyen, ilyennek szerettem meg... annál jobban semmit nem utálok, mikor valakit a vallása, bõrszine, vagy nemi hovatartozása miatt ítélnek el...szerintem semmi jogod hozzá, ahogy nekem sem vagy bárkinek...és ez nem kóros állapot ahogy édesanyád gondolja, ez úgyanúgy természetes dolog mint bármi más, úgyanis a természet így próbál küzdeni a túlnépesedés ellen...ekkora erõvel mondhatnád hogy a fekete bõrszín is egy "kóros állapot" mert te családod úgy gondolja ez sem normális...az embereket tetteik alapján kell megítélni, nem pedig nemi hovatartozása, bõrszíne vagy vallása alapján.
Jahh amúgy ártottak õk neked valamit, hogy így gondolkozol róluk???

Bocsánat az OFF-ért, de ezt nem bírtam megállni:)
hozzászóló 2007 jún. 20. - 17:14:04
(589/2121)
Sziasztok!
Itt meg mi történt????????
Gabor84 2007 jún. 20. - 12:03:19
(588/2121)
Gratulálok Önnek Borzi84! A tudományos, személyeskedõ, magázódó és melegellenes hozzászólásaival sikerült "szétoffolnia" az egész fórumot.
alanis 2007 jún. 20. - 08:53:57
(587/2121)
eddig tartottam magam és nem szóltam bele ebbe a magázás-tegezés körbe. akármilyen fórumon megfordultam, mindenhol mindenki tegezte/tegezi egymást. korra való tekintet nélkül. és senkinek nincs baja vele.
egyébként még annyit, attól, hogy vki magázódik, még nem tûnik többnek, kultúráltabbnak a másiknál. bizonyos szituációkban kötelezõ, de a fórum sztem nem errõl szól. és senki nem tartja sértésnek, mert mások letegezik. itt ez természetes.
7/10
borzi84 2007 jún. 19. - 23:12:14 7/10
(586/2121)
Tisztelt (?) Rebeka! Hadvezér?! Hm. Írjon inkább "dux"-ot, az stílusosabb! Egyébként írása "hablaty a köbön", még "; )" jellel is! Üdvözlettel: ("Femina regina") Borzi84"
10/10
ReBii 2007 jún. 18. - 21:49:18 10/10
(585/2121)
Az egyik.. nem nevezem nevén, de Tudjukki... nem sért a tegezés, de megemlíteném, hogy Rebeka, aki felhõtlen-felelõtlen imperialista liberális aljanéphez tartozik nem megfelelõen kommunikált egy nyílt fórumon, sõt, teszem hozzá kifigurázta az én jólmegmunkált, lekezelésmentes, elfogadó véleménynyilvánításomat, melyet egy a világunkban egyre inkább elterjedõ és pusztító betegség kapcsán fûztem hozzá az amerikai sorozat témájához. Elmondanám, hogy Rebeka leszólta a családom egyik neves-diplomás-30éve elfogadott-jóbarátságokkalrendelkezõ tagját, akit nem ismer, így nincs joga õt leértékelni, mint egy egyszerû pamutzoknit. Kérem, Rebeka azonnali kitiltását, a fórumról és leginkább az országból való elhurcolását és az Atlanti-óceán egyik lakatlan szigetén való elhelyezését!
Üdvözlettel PertuBorz, a hadvezér
;)
7/10
borzi84 2007 jún. 18. - 20:59:31 7/10
(584/2121)
Nem sért a tegezés, de az igen, ahogy azt egyik írótársuk (lekezelõen) tette!
7/10
borzi84 2007 jún. 18. - 20:48:03 7/10
(583/2121)
Kedves Zsófi! Nekem is van amerikai ismerõsöm, és kedvelem is! Ettõl azonban még nem szeretem meg Amerikát és az amerikaiak többségét!
Huma 2007 jún. 18. - 19:15:59
(582/2121)
Húha! Ez itt már kész'helyzet...észhelyzet(?)...