Téma: X-Faktor

1/10
fo.ma 2012 szept. 08. - 20:45:54 1/10
(73/3153)
Nem is törte, ha a Nóri nem említi meg, fel sem tûnt volna senkinek. Viszont nem egy évig tanult, azt az angolján hallani.
Castia 2012 szept. 08. - 20:41:06
(72/3153)
Én is úgy értettem, hogy csak tanult ott egy darabig. Gondolom egy évig, ahogy általában szokás.
Bigpapa 2012 szept. 08. - 20:41:05
(71/3153)
Nem azért,de most Romániából kell import alapanyag ide?
Bigpapa 2012 szept. 08. - 20:34:45
(70/3153)
Õõõõ, ez a kiscsaj...,most kint tanul Amerikában, és már akcentusa van? Hm, érdekes.Vagy én értettem félre,hogy csak kint tanul,és valójában ott született,ott él,ott nõtt fel? Mert akkor akcentus megbocsájtva,de amúgy nem.
1/10
fo.ma 2012 szept. 08. - 20:21:54 1/10
(69/3153)
TÉNYLEG!
1/10
fo.ma 2012 szept. 08. - 20:10:03 1/10
(68/3153)
De ha Amerikában akar karriert, mit keres itt?
1/10
fo.ma 2012 szept. 08. - 20:05:06 1/10
(67/3153)
Ákos házaspár.
offtopic
Endy88 2012 szept. 08. - 19:49:41
(66/3153)
A Britney, az mióta mai...?
1/10
fo.ma 2012 szept. 08. - 19:45:44 1/10
(65/3153)
No ezt nem zavarja a zene!
offtopic
Endy88 2012 szept. 08. - 19:40:01
(64/3153)
Hû.
tompika74 2012 szept. 03. - 17:20:53
(63/3153)
A Barna Gergelyt én is sajnálom. Tavaly nagyon jó volt. Most se volt rossz a hangja, csak nagyon unalmas, vacak számot választott. Utólag megértem a szüleit, amiért nem akarták, hogy újra induljon. Valószínûleg látták, hogy ez a mûsor nem az éneklésrõl szól...
Ezüstliliom 2012 szept. 02. - 22:37:02 Előzmény olahmiki1959
(62/3153)
Ja, még valami: az erdélyi lánynak tényleg nagyon feküdt ez a stílus. Engem kicsit Marilyn Monroe-ra emlékeztetett a viselkedése (nem a kinézete!). Kíváncsi leszek, más stílusban is tud-e ilyen jól elõadni.
A Zámbó fiú hangja is elég jó, bár a hideg kirázott, mikor mondta, hogy az apja egyik dalát fogja énekelni. De kicsit kevésbé volt elviselhetetlen a módosításokkal.
A végén az elõzetesben hallottam egy mélyebb férfihangot, ami nagyon tetszett. Nagyon várom a szereplését.:)
Ezüstliliom 2012 szept. 02. - 22:32:07 Előzmény olahmiki1959
(61/3153)
"Az, hogy az illetõnek nincs önkritikája, mert megõrül attól, hogy a tv-ben szerepelhet, és ezért mindenre hajlandó, az talán még érthetõ is emberileg.
De hogy akik körülveszik, hogy azok között sincs senki, aki figyelmeztetné, az már tök ciki."

Igen, ezt én is furcsállom. De lehet, hogy szelektív a hallásuk, és csak azoknak a véleményét hallják meg, akik dícsérik õket.

A zsûri helycseréje tényleg "zseniális" húzás volt, de én tudnék javasolni egy zseniálisabbat: le kellene mindegyiküket cserélni.:/ Milyen indoklás már az, hogy azért nem engedik tovább a tavaly is indult Barna Gergelyt, mert vele szemben nagyobbak az elvárásaik??? Na nehogy már! Mi ez a negatív kivételezés??? Oké, tavaly jobban énekelt, de azt a szintet megütötte, amit azok, akik ebben a körben továbbjutnak. Miért nem lehetett adni neki még egy esélyt, mint másnak???
De ettõl függetlenül is: elõttem már leszerepeltek tavaly is. Õszintén szólva egyikük véleménye sem érdekel, mert szubjektív, pofára megy. Miért nem lehet összehozni egy olyan zsûrit nálunk is, mint a Táncolj, ha tudsz! amerikai zsûrije, akik képesek elfogadható, objektív, szakmai indoklást adni minden döntésükhöz??? Ja! Hogy a korrekt, szakmailag hozzáértõ emberek nem vállalják a bohóckodást?
Én már csak a produkciókat nézem, hátha kincsre lelek, a zsûri vartyogását meghagyom másoknak.

De tény, hogy elfáradtak már ezek a fajta mûsorok. Pihentetni kellene õket vagy öt évig.
1/10
fo.ma 2012 szept. 02. - 11:46:14 1/10 Előzmény sulmona
(60/3153)
Abszolút egyetértek. A második részt egyáltalán nem vettem magamra. :)
1/10
fo.ma 2012 szept. 02. - 11:43:51 1/10 Előzmény Semprini
(59/3153)
Jaja, szerintem is inkább egy baráti buliba való mûsor volt a vetkõzése, ami megfelelõ mennyiségû alkohol után még vicces is lehet. De szárazon még ott is igénytelen!
5/10
_Freddy_ 2012 szept. 02. - 07:09:00 5/10
(58/3153)
talán fogadásból, vagy mert hülyék...:D vagy elküldi cigányasszony a gyerekét hátha...:D
5/10
_Freddy_ 2012 szept. 02. - 04:55:37 5/10
(57/3153)
Jó kis adás volt ez a tegnapi, 2 jó énekessel és egy rakat idiótával. :D
1/10
Semprini 2012 szept. 02. - 00:33:34 1/10
(56/3153)
Sztem a vetkõzõs gyerek egyáltalán nem volt vicces, inkább szimplán csak ízléstelen, plusz a hangja se volt valami acélos, közben az jutott eszembe: na, itt az újabb Király L Norbi, mikor még az elõzõt se hevertük ki... ha jól emlékszem, még a szám is ugyanaz volt, mint amivel K.L.N berobbant" anno.
A többit nagyjából én is így látom, a válogatók után alighanem hagyom a francba az egész mûsort, nem fogom nézni. Ez még valamennyire szórakoztató a sok botfülû, tehetségtelen, önkritikátlan fazonnal.
olahmiki1959 2012 szept. 02. - 00:23:31
(55/3153)
Én meg vagyok gyõzõdve arról, hogy Magyarország a tehetséges emberek országa, ugyanakkor, amikor az X Faktort, és hasonló társait nézem, akkor meg inkább azt hiszem, hogy a botfülûek országa vagyunk.
Ugyanis amikor egy tök hamis, szupertehetségtelen figura szerencsétlenkedik a színpadon, és azt mondja, hogy a családja, a barátai biztatták, hogy jelentkezzen, akkor felmerül bennem, hogy a környezetében senki nem hallotta, hogy az illetõ nem tud énekelni? Hogy nincs hangja, vagy ha van valamennyi, akkor az hamis, hogy a külseje teljesen alkalmatlanná teszi õt a színpadi megjelenésre?
Az, hogy az illetõnek nincs önkritikája, mert megõrül attól, hogy a tv-ben szerepelhet, és ezért mindenre hajlandó, az talán még érthetõ is emberileg.
De hogy akik körülveszik, hogy azok között sincs senki, aki figyelmeztetné, az már tök ciki.
Mellékesen jegyzem meg, hogy az volt a mûsorban a baromi nagy ötlet, az újítás, hogy most fordított sorrendben ül a zsûri az asztalnál. Gondolom, átvirrasztott éjszakák, literszámra fogyó feketekávé, összedugott fejek kreativitásának az eredménye ez a fejlemény. Csak gratulálni tudok hozzá.

A vetkõzõs gyerek mindent vitt. Végig röhögtem az egészet, szórakoztatott, ez is valami. A hangja egyébként nem is volt rossz, de persze arra senki nem figyelt.
Az erdélyi kislány aranyos, kedves jelenség, jó stílusérzékkel énekelt, meglátjuk, a továbbiakban mi lesz vele.
Zámbó Jimmy fia nem énekelt rosszul, néha picit felcsúszott ugyan a hangja, de ezt a nagy lelkesedésben senki nem vette észre, illetve nem tette szóvá. A szövegmondása nagyon kültelki, itt még sokat kell majd dolgoznia a korrepetítornak, ha továbbjut, és komolyabban foglalkozni kezdenek vele. A magas hangoknál kissé eltorzul az arca, és erõlködik, sajnos ebben nem ütött legendás édesapjára, aki a legmagasabb hangokat is könnyedén énekelte ki.

Gondolom, a további válogatásokon látni fogunk még extrém figurákat, önkontroll nélküli kedves õrülteket, és néhány figyelemreméltó egyéniséget, de az elsõ adás után az a benyomásom, hogy egy kissé mintha mindenki unná már ezt az egész "tehetségkutatósdit". Egymás után, több csatornán, különbözõ címek alatt, jönnek és jönnek az újabb és újabb énekesjelöltek, miközben ez a kis ország már a meglévõket sem bírja el.
És igazi, "nagy", lélegzetelállító tehetséget eddig még nem láttunk. Bár rögtön az elsõ adás után, ez talán elhamarkodott megjegyzés a részemrõl.
Valahogy mintha az lenne a levegõben, hogy az elmúlt években már mindenki jelentkezett, aki számít, és most a maradék, a második vonalbeli emberek fognak a felszínre kerülni.
De ez persze csak egy ironikusnak szánt megjegyzés a részemrõl.
Remélem, tévedek.
olahmiki1959 2012 szept. 01. - 23:42:05
(54/3153)
"Csaj nyalással kezd."

Nem olyan rossz az, Sovn. Nem olyan rossz...