Balogh szinte minden társával összezördült, viszont meglepően nyitott volt a kishalak felé, és több cégbe is befektetett.
Az álmodozó kisvállalkozókat ebben a műsorban nagyon kedves szavakkal, de pénzt nélkül szokták hazaküldeni, de most nem ez történt.
Pedig Balogh Leventének kötekedős napja volt, de pont ő volt az egyik Cápa, aki végül üzletet ajánlott.
Dr. Gajdos Gábor egy hajmeresztően hangzó, sokak által tabuként kezelt módszerről beszélt a Cápáknak az évadzáró epizódban, teljesen sokkolva őket.
Dr. Fodor Alissa Jerne, a 28 éves szakgyógyszerész egy különleges megoldással érkezett a Cápák között műsorba.
A Cápák között évadzáró epizódjában egy VR-szemüveget, különleges motorasztalokat, babahordozót, egy szakemberportált és egy italmárkát ismerhettek meg a nézők, utóbbi vállalkozás kiötlőjének példaképe Balogh Levente, de mi úgy gondoljuk, hogy ilyen lehetett a Vízkirály fiatal korában.
Keserű Balázs, az RTL reality műsorának tavalyi győztese elvileg ügyvezető igazgató és résztulajdonos lett Balogh egyig cégében – csakhogy ennek nincs nyoma a cégnyilvántartásban.
A kiesők helyére két újabb várólistás jelölt, Bence és Orsolya érkezett és kezdetét vette a feltalálók napja.
Március 25-én a második évaddal folytatódik Az álommeló. Ennek kapcsán nemcsak az újabb elnöki asszisztenst kereső Balogh Leventével, hanem a tavalyi győztessel is készült egy interjú.
Balogh Levente az office-ban üdvözöli új elnökiasszisztens-jelöltjeit, akik március 25-től küzdenek a pozícióért minden hétköznap este 20:00-tól az RTL-en.
Az álommeló hatalmas sikerrel futott tavaly az RTL-en, és már nem kell sokat várni a második évadra sem: a világ egyik legsikeresebb üzleti realityjének új évada március 25-én, hétfőn, 20 órától lesz látható.