Személy

Paul W.S. Anderson

producer, forgatókönyvíró, rendező
  • 2020
    Monster Hunter rendező rendező, forgatókönyvíró (amerikai-német fantasy, 2020)
  • 2020
    Monster Hunter forgatókönyvíró (amerikai-német fantasy, 2020)
  • 2018
    Death Race 4: Beyond Anarchy 5.1 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, producer (amerikai akciófilm, 2018)
  • 2018
    Death Race 4: Beyond Anarchy 5.1 producer (amerikai akciófilm, 2018)
  • 2016
    A Kaptár - Utolsó fejezet 6.1 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (német-ausztrál-kanadai-francia akció-horror, 106 perc, 2016)
  • 2016
    A Kaptár - Utolsó fejezet 6.1 forgatókönyvíró (német-ausztrál-kanadai-francia akció-horror, 106 perc, 2016)
  • 2016
    A Kaptár - Utolsó fejezet 6.1 producer (német-ausztrál-kanadai-francia akció-horror, 106 perc, 2016)
  • 2014
    Pompeji 6.1 rendező rendező, producer (amerikai-német kalandfilm, 102 perc, 2014)
  • 2014
    Pompeji 6.1 producer (amerikai-német kalandfilm, 102 perc, 2014)
  • 2012
    Halálfutam: A pokol tüze 6.6 producer producer, forgatókönyvíró (amerikai akciófilm, 2012)
    • AMC:
      • szerda (jún. 3.) 23:00,
      • vasárnap (jún. 7.) 02:15,
      • kedd (jún. 9.) 02:55
  • 2012
    Halálfutam: A pokol tüze 6.6 forgatókönyvíró (amerikai akciófilm, 2012)
    • AMC:
      • szerda (jún. 3.) 23:00,
      • vasárnap (jún. 7.) 02:15,
      • kedd (jún. 9.) 02:55
  • 2012
    A kaptár - Megtorlás 5.8 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (német-kanadai-amerikai-francia akció-horror, 117 perc, 2012)
  • 2012
    A kaptár - Megtorlás 5.8 forgatókönyvíró (német-kanadai-amerikai-francia akció-horror, 117 perc, 2012)
  • 2012
    A kaptár - Megtorlás 5.8 producer (német-kanadai-amerikai-francia akció-horror, 117 perc, 2012)
  • 2011
    A három testőr 6.6 rendező rendező, producer (francia-amerikai-angol-német kalandfilm, 110 perc, 2011)
    • Film+:
      • hétfő (jún. 1.) 13:10,
      • kedd (jún. 2.) 11:10,
      • péntek (jún. 5.) 04:00
  • 2011
    A három testőr 6.6 producer (francia-amerikai-angol-német kalandfilm, 110 perc, 2011)
    • Film+:
      • hétfő (jún. 1.) 13:10,
      • kedd (jún. 2.) 11:10,
      • péntek (jún. 5.) 04:00
  • 2010
    Halálfutam 2. 6.5 forgatókönyvíró forgatókönyvíró (dél-afrikai-német akciófilm, 96 perc, 2010)
  • 2010
    A kaptár - Túlvilág 6.6 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (angol-német-amerikai akció-horror, 97 perc, 2010)
  • 2010
    A kaptár - Túlvilág 6.6 forgatókönyvíró (angol-német-amerikai akció-horror, 97 perc, 2010)
  • 2010
    A kaptár - Túlvilág 6.6 producer (angol-német-amerikai akció-horror, 97 perc, 2010)
  • 2009
    Pandorum 7.4 producer producer (német-angol akciófilm, 108 perc, 2009)
  • 2008
    Halálfutam 8.2 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (amerikai akciófilm, 89 perc, 2008)
  • 2008
    Halálfutam 8.2 forgatókönyvíró (amerikai akciófilm, 89 perc, 2008)
  • 2008
    Halálfutam 8.2 producer (amerikai akciófilm, 89 perc, 2008)
  • 2007
    A kaptár 3. - Teljes pusztulás 7.5 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, producer (francia-ausztrál-német-angol-amerikai akciófilm, 94 perc, 2007)
  • 2007
    A kaptár 3. - Teljes pusztulás 7.5 producer (francia-ausztrál-német-angol-amerikai akciófilm, 94 perc, 2007)
  • 2006
    DOA: Élve vagy halva 5.3 producer producer (amerikai-német-angol akciófilm, 87 perc, 2006)
    • Mozi+:
      • hétfő (jún. 8.) 14:55,
      • péntek (jún. 12.) 13:10
  • 2005
    A múlt titka 6.4 producer producer (német-angol thriller, 93 perc, 2005)
  • 2004
    Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 7.6 rendező rendező, író, forgatókönyvíró (amerikai-kanadai-német-cseh-angol akciófilm, 101 perc, 2004)
  • 2004
    Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 7.6 író (amerikai-kanadai-német-cseh-angol akciófilm, 101 perc, 2004)
  • 2004
    Alien vs. Predator - A Halál a Ragadozó ellen 7.6 forgatókönyvíró (amerikai-kanadai-német-cseh-angol akciófilm, 101 perc, 2004)
  • 2004
    A kaptár 2. - Apokalipszis 7.5 forgatókönyvíró forgatókönyvíró, producer (német-francia-angol-kanadai akciófilm, 94 perc, 2004)
  • 2004
    A kaptár 2. - Apokalipszis 7.5 producer (német-francia-angol-kanadai akciófilm, 94 perc, 2004)
  • 2002
    A kaptár 7.8 rendező rendező, forgatókönyvíró, producer (angol-német-francia akciófilm, 100 perc, 2002)
  • 2002
    A kaptár 7.8 forgatókönyvíró (angol-német-francia akciófilm, 100 perc, 2002)
  • 2002
    A kaptár 7.8 producer (angol-német-francia akciófilm, 100 perc, 2002)
  • 2000
    Holtak hálójában 6.1 rendező rendező, forgatókönyvíró (angol-amerikai thriller, 86 perc, 2000)
  • 2000
    Holtak hálójában 6.1 forgatókönyvíró (angol-amerikai thriller, 86 perc, 2000)
  • 1994
    Fosztogatók négy keréken 5.0 rendező rendező, forgatókönyvíró (angol-japán krimi, 105 perc, 1994)
  • 1994
    Fosztogatók négy keréken 5.0 forgatókönyvíró (angol-japán krimi, 105 perc, 1994)

Hozzászólások

10/10
blade_ 2016 szept. 21. - 08:40:40 10/10
Nagyon szívesen.
10/10
blade_ 2010 szept. 08. - 20:24:01 10/10
Date of Birth: 4 March 1965, Newcastle-upon-Tyne, England, UK
Birth Name: Paul William Scott Anderson