Denisam 2013 okt. 23. - 20:19:14
(27/47)
Nagyon jó a sorozat, igaz, én angolul nézem, de ez mit sem von le a beszólásokból.
JT szuper, Tess talán most nagyobb, és fõleg másabb jellegû teret kap. Heather, hugi nem hugi, eltûnhetne már végre.
Kíváncsi vagyok, vajon hogyan folytatják, mennyire jut közel Catherine a Vincent változását okozókhoz...
teardrops 2013 okt. 13. - 10:47:49
(25/47)
Jay Ryan és Kristin Kreuk ott lesznek ma New York-ban, a Comic Conon.
teardrops 2013 okt. 13. - 10:36:34
(24/47)
Elindult a második évad.

***SPOILER***
Értem én, hogy kell a drámát fokozni, vagy legalábbis új alapokat adni, de ez az emlékelvevõs-dolog, nem kicsit zavar. Pedig jó lehet, mert így újra és újra egymásba szeret(het) a két fõszereplõ, de akkor mégis miért nem örülök ennek a fordulatnak?:-/(:-)).
Az elsõ évadhoz képest nagy változás Vincent gyilkológéppé (most tényleg szörnyeteg) válása, mert ott az emberi énje volt a dominánsabb (nem gyilkolt, csak bûnözõket - igen, kifacsart logika;-)), de most az emberi énje van elnyomva és ez csak annyiban jó - legalábbis szerintem - hogy Jay Ryannek nagyobb teret ad színészileg.
No, de hát ez van, én személy szerint remélem, visszatalálnak a helyes útra!;-P

Az epizód poénja: JT és Catherine hazavitték az elkábított Vincentet és próbálják kipuhatolni, mire emlékszik. Cat-re nem, mire a lány JT-re mutatva megkérdezi:
-És azt tudod, Õ kicsoda? Mire a válasz: A férjed? :-)
Egyébként Jay-nek is ez volt a kedvenc mondata ebben az epizódban.
https://twitter.com/JayRyan/status/387390660028170240
teardrops 2013 szept. 24. - 20:35:47
(23/47)
Belefutottam és elolvastam (bakfitty, jobban kell vigyáznom!), de ha már beleakadtam, idehoztam.:-)


2. évad elsõ részének hivatalos ismertetõje:

*** SPOILER ***
Vincent és Catherine újra találkoznak, de Vincent megváltozott. Három hónap telt el, mióta Vincent Kelllert elrabolta a Muirfield, Catherine Chandler nyomozó újra találkozik vele -, de nem épp úgy, ahogy azt tervezte. Vincent megváltozott: eltûnt a sebhelye, kitörölték az emlékeit, és szuper-töltetû vadállatként tér vissza egy rejtélyes küldetésrõl. Catherine-nek meg kell fejtenie, hogy mi áll Vincent átváltozása mögött, ha még reménykedni akar abban, hogy újra beteljesedik a szerelmük, de miközben próbálja megoldani a rejtélyt, a saját élete körül is bonyodalmak adódnak.

(beautyfans.org)
teardrops 2013 szept. 21. - 10:37:00
(22/47)
Október 6-án indul kint a 2. évad.
"Ki vagyok én?"

(twitter.com)
teardrops 2013 szept. 06. - 22:04:27
(21/47)
"És itt van!"

Jay Ryan épp most osztotta meg velünk a 2. évad elsõ teaserét:
https://twitter.com/JayRyan/status/376066817141518336
teardrops 2013 szept. 06. - 21:34:19
(20/47)
*** SPOILER 2. évad ***

Az már a Comic Conon is kiderült, hogy 3 hónapot ugranak az 1. évad végéhez képest, és az is, hogy Gabe visszatér.
Sendhil twitelget errõl néha-néha...;-)

A 4. rész forgatása nagyon tetszett neki, Van Jay-jel egy jó kis jelenete,
https://twitter.com/Sendhil_Rama/status/372381922267115520

meg veszélyes dolgokat néznek a képernyõn,
https://twitter.com/Sendhil_Rama/status/375312842020229121

és MA kezdték az 5. részt.
https://twitter.com/Sendhil_Rama/status/376058919728062464


can't wait:-)
teardrops 2013 szept. 06. - 21:26:41
(19/47)
Október 7-én indul a 2. évad.
Kíváncsi vagyok, mikor ér ide...
raczkia 2013 aug. 22. - 12:22:54 Előzmény roni102
(18/47)
Amikor a gazdag csajszi rálött Catre, õ visszalött rá. Szerintem meghalt a nõci... Nem?
roni102 2013 aug. 14. - 18:33:50
(17/47)
Nem tudom ki hogy van vele, de 2 résszel ezelõtt Cat-et meglõtték, és szépen halad a szál, de mi van a gazdag nõvel?
Feltünt azután senki sem nyomoz, sõt szó se esett róla, értem én a fõ szál most az ápolóval való kavarás, de ez olyan félkész számomra... fõleg hogy minden részben más eset van
raczkia 2013 aug. 08. - 12:28:41
(16/47)
Nagyon szeretem! Kellemes kis sorozat, kikapcsolódásnak pont megfelelõ. Várom a második évadot :)
Patreides 2013 aug. 03. - 20:35:12
(15/47)
Hát ennek aztán semmi köze az eredeti (Linda Hamilton, Ron Perlman) sorozathoz. ha nem ez lenne a címe, nyilván élvezhetõ lenne a maga nemében, de így mindig eszembe jut a régi sorozat hangulata, története a nyolcvanas évekbõl.
sarahangel 2013 júl. 21. - 21:22:30
(14/47)
*** SPOILER ***

Na, a végére értem a sorozatnak. A múlt heti szinkronos rész után nekiálltam darálni, és ma fejeztem be. Egy kis üresjárat azért itt-ott elõfordult, a végére pedig betettek egy kis szappant (Cat apja), de összességében jó volt. A Gabe-es szálat pedig jól megkavarták, soha nem lehetett biztosan tudni, hogy mennyire jó-vagy rosszfiú (és sehogy sem jut eszembe, hogy Sendhil-nek milyen képessége volt a Heroes-ban, ha volt egyáltalán :D). Az elsõ megérzésem pedig nem csalt, a legértékelhetõbb Jay Ryan volt a sorozatban. Jó volt nézni, jó volt hallgatni, adott valami különleges pluszt az egyedi beszédstílusával és a kisugárzásával.

Egyébként ezzel a sorozattal voltam talán elõször úgy, hogy kimondottan jó volt eredeti nyelven nézni, vagyis hallgatni. Az összes szereplõnek jó a hangja, DE a szinkronhangok is nagyon jók. Az elõzõ hozzászólásomban már írtam a fõhõsökrõl, de szerintem nagyon jó pl. Tess-hez is Timkó Eszter hangja. Csõre Gábor hangjával meg még egy picit jobban átjön számomra JT karakterének az enyhe cinikussága. ;)

Örülök, hogy lesz 2. évad, gondolom, az lesz az utolsó is egyben, mert szeretem ugyan nézni a sorit, de annyira sok potenciált azért nem látok ebben a témában. A szerelmi szál már kialakult, a különálló nyomozós szállal leálltak (ezt én sem bántam, mivel semmi köze nem volt az alaptémához); persze kérdés, hogy mi lesz most Vincent-tel, de hogy további 22 részbe mit fognak még betenni, azt egyelõre el sem tudom képzelni... úgyhogy kíváncsian várom! ;)
sarahangel 2013 júl. 16. - 00:21:08 Előzmény teardrops
(13/47)
*** SPOILER ***

A részbõl tényleg nem derült ki, hogy kinek a vére volt Vincent-en, de én elkönyveltem annyival, hogy majd úgyis kiderül valamelyik következõ részbõl (ezek szerint nem? :O).
teardrops 2013 júl. 15. - 09:57:43
(12/47)
*** 1x07 ***

Most akkor kinek a vére volt Vincenten?!

Ettõl a résztõl kezdtem el feliratosan nézni és elõször azt gondoltam, talán Jay hangja annyira elvonta a figyelmem, hogy elmulasztottam ezt az infót(;-)). De nem... most a szinkronost is végigpörgettem és ugyanúgy válasz nélkül maradtam.
Érdekes.
Mit nem vettem észre?
Vagy
Miért hagyták megválaszolatlanul?
teardrops 2013 júl. 10. - 17:18:21
(11/47)
Jó kis sorozat ez!:-)

A 6. szinkronos rész után nekiálltam a darának, mert érdekelt, mi lesz ebbõl és úgy tûnik, bekebelezett, mert most fejeztem be és ... igen-igen, összességében tetszett, jó kikapcsolódás. Volt. Most aztán várhatom a folytatást.;-)

*** Nyomokban SPOILERt, vagy olyasmit tartalmazhat ***
Szép szerelmi szálat kerekítettek, a nyomozás része már engem sem izgatott, így pláne örültem, hogy gyakorlatilag szérializálttá vált a sorozat és valójában le is álltak a nyomozós szállal. Legalábbis a mindennapival.:-)
Jó, hogy lesz folytatás, mert ilyen véggel nem lennék kibékülve.
Az zavart picit, hogy a családi titkokat, amelyekre Evan is rájött, eléggé elfelejtették és csak a végén tolták - részben - az arcunkba, de hát így legalább lesz mivel folytatni.;-)
Az külön jó pont, hogy az évad második felére újítottak: nagyon bejön az újabb összehozott indító klip, ahol elmesélik, mirõl is van szó (van erre a bevezetõre/ismertetõre valami szakszó?;-)).
"I'm so in love with you."

*** SPOILER-vagy-olyasmi vége ***


Jók a szereplõk is, bár igazából számomra eddig ismeretlenek, Kristin és Sendil kivételével. Érdekes látni Kristint keménycsajként, de végülis jól megoldja.:-)
Jay hangja pedig fantasztikus. Egyszerûen i-má-dom. Sõt, odavagyok!:-)
sarahangel 2013 júl. 07. - 21:15:31
(10/47)
Szerintem is jó a sorozat, nekem már az elsõ rész is tetszett, azóta meg még jobb lett. ;)

Jay Ryan helyes és a szerepe szerint is egy olyan 'szörnyet' alakít, akitõl nem hogy félni nem kell, de kifejezetten bizalomgerjesztõ. Kristin Kreuk szintén helyes, az itteni szerepe kimondottan szimpatikus, de nekem a Smallville-ben sem volt vele bajom. Igaz, hogy abból csak kb. 10 részt láttam, de azok alapján nem idegesített, mint másokat (halkan jegyzem meg, hogy szerintem illett is Clark-hoz :D).

Olvastam véleményeket, hogy Jay eredeti hangja sokat hozzáad a sorozathoz, illetve a karakterhez, a youtube-on lecsekkolva tényleg nagyon jó! Azt meg nem is gondoltam volna, hogy Kristin-nek ilyen mély az eredeti hangja, tök jó. A szinkronhangok is nagyon el lettek találva, mindegy, hogy mennyire hasonlít vagy nem az eredetire, Kristin-hez már alap Roatis Andrea hangja, és szerintem Szabó Máté hangja is illik Jay-hez.

*** 1x06 ***

Arra azért kíváncsi vagyok, mi történik most Vincent-tel (kiesett idõ, eszméletvesztés, most meg véres volt a keze? :O).
Aggiep007 2013 júl. 07. - 07:32:00
(9/47)
Kristin Kreuk-ot kimondottan nem szerettem eddig. A Smallville-ben annyira idegesített a nyávogásaival, azzal hogy annyi problémát, gondot okozott Kent-nek, hogy amíg szerepelt a sorozatban, félszemmel néztem csak.
Úgyhogy amikor elkezdõdött ez a sorozat, simán továbbléptem.
Aztán egyszer véletlenül belenéztem az egyik részbe a tévében.
Most már az egész évadot megnéztem, s rájöttem, kicsit kinõtte azt a nyávogásosságát, vagy mit.
Jay Ryan pedig egyszerûen fantasztikus.
Örülök ennek a sorozatnak, s annak is, hogy nemcsak jó gyilkossági történetek vannak, de a kettõjük szála és a történetük is kerekedik elég szépen.
A cliffhanger miatt azonban eléggé pipa vagyok a sorozat készítõire, bár már azon lepõúdök meg, ha valamelyik sorozat nem ezzel fejezi be az évadjait... :D
Most októberig nem tudom, hogy... (nem spoiler-ezek, nem mondok el semmit...)
Aki már látta az évad végét, az úgyis tudja már, mirõl beszélek. :D
Szóval klassz sorozat, ez tény!
juan-ZSU 2013 jún. 30. - 22:24:01
(8/47)
Az elején ezek a nyomozások nem érdekeltek,csak is a szerelmi szál és a velük kapcsolatos dolgok. Nekem tetszik fõleg, hogy elhagytam a krimis részeket és a fõszereplõk felfigyeltek úgy egymásra. :)