offtopic
wukovsky 2009 dec. 22. - 18:17:44 Előzmény Dantes
(585/1565)
Nem, nem egyáltalán nem a számok a mérce.

De itt idéznék a nagy vezértõl, egy ember halála tragédia, millióké csak statisztika (sztálin)


Azért sztálin a rosszabb, mert Õ a saját népét írtotta, a saját vérét, és a saját fajtáját. Ki a rosszabb, ha nem az, aki a tulajdon fiát küldi a halálba.


A számok is nyomosak, de a lényeg az az, hogy kiket akarsz megölni.

Egy elmeháborodott téveszmébõl valakiket, akik ellen már rengetegszer felhördült a világ, vagy egyszerûen merõ gonoszságból a saját népedet :$


Kérlek erre a tényre hegyezzük ki a vitát.


A brigantiknál ugyan ez van, nem azokat ölik, akik az igazi bûnösök, hanem mindenkit, akin németegyenruha van, vagy aki nem tetszik nekik.

Innentõl ÕK a rosszabbak mint a nácik, az én olvasatomban :$
offtopic
wukovsky 2009 dec. 22. - 18:14:28 Előzmény Dantes
(584/1565)
Churcill az élõ példa az antifittness-re, ivott, szivarozott, evett, soha nem mozgott, és 92 évet élt. Valami errõl szóló dologban olvastam, hogy idõsebb korában már így iszogatta a vodkát, hogy víznek tûnjön.

De lehet, hogy akkor csak kacsa, de a többi az igaz :)
offtopic
wukovsky 2009 dec. 22. - 18:12:56 Előzmény Nemo Identitas Aquarius
(583/1565)
"A liberalizmus különbözõ formái nagyon különbözõ politikai megoldásokat kínálhatnak, de néhány dologban általában egyetértenek, mint például a gondolkodás és szólás kiterjedt szabadságában, a jogállamban, a gondolatok szabad áramlásában, a magántulajdonban, a szabadpiacban, a kormányzat átláthatóságában, és - más ideológiákkal együtt - a szabad választásokban."


http://hu.wikipedia.org/wiki/Liberalizmus


Nos ennek fényében, én azt írok, és azt gondolok, amit szeretnék :D

De mivel Mesi a modern liberalizmust követi, amit követtek egyébként a nácik is, mindaddig, azt gondolsz, és azt írhatsz, amíg az nem ütközik a mi elveinkkel érdekeinkkel :$


Tehát ez alapján kedves Mesi, Te vagy a Neonáci :P


És én vagyok a liberalista, mert én azt vallom, hogy amíg az én szabadságomat nem zavarják, és az alapvetõ erkölcsi normáimat, ilyenek pl a 10 parancsolat jó része, ne ölj, ne lopj, ne paráználkodj (itt inkább a házasság tõrés a kritikus szerintem), etc, szóval amíg ezeket az alapvetõ morális dolgokat valaki nem hágja át, pl nem vonul férfi létére kistangában az utcára, addig engem nem zavar.

ezzel csak azt akarom mondani, hogy engem nem zavarnak a szexuálisan más beállítottságú emberek, mindaddig, amíg ezt kultúráltan hajtják végre, és nem ingerelve a társadalom nagyobb részét gusztustalan módon mutogatják magukat.

Nos ezen dolgok következtében, nem lehetet neonáci, és rám nem vadásznának elviekben a brigantik, habár az Õ erkölcsiség messze menõen a béka feneke alatt van, és bárkit megölnek, megcsonkítanak, és megkínoznak, aki csak egy kicsit is nem tetszik nekik.
offtopic
wukovsky 2009 dec. 22. - 18:05:24 Előzmény 11messi87
(582/1565)
Tekintettel jelentõs német származásomra, egyértelmû, hogy fogom védeni õket. Nem vagyok neonáci. Távol álljon ez tõlem.

Amitõl én hányok, az a történelem elferdítése.

A második világháborút nem a németek robbantották ki, hanem azok a nagyhatalmak, akik lezárták az elsõ világháborút.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Ferdinand_Foch

Ez az úriember nyilatkozta, hogy ez nem béka, hanem fegyverszünet 20 évre.


Szóval, akárki van hatalmon németországban, a háború kirobbant volna.

Ezt nem rohatjuk fel a náciknak.

Csak azt, hogy rengeteg embert deportáltak, elhurcoltak, kényszer munkára fogtak, és megöltek.


De igazi neoliberalista vagy, akinek más a véleménye, mint az enyém, az egy mocsok galád alak, és pusztuljon :D :P

Szerintem a Te lelkivilágod a romlottab :$
moderator3 2009 dec. 22. - 12:35:19
(581/1565)
T. fórumozók!

Kérünk benneteket, hogy igyekezzetek a témára szorítkozni, nem pedig egymás személyével foglalkozni!
A topic témájába nem vágó hozzászólásokat értelemszerûen az offtopic funkció alkalmazásával küldjétek el, biztosítva ezzel mindenki számára a topic zavartalanabb használhatóságát!

Valamint ajánljuk figyelmetekbe a privát üzenet funkciót.

Köszönjük.
10/10
offtopic
Dantes 2009 dec. 22. - 09:03:07 10/10
(580/1565)
Ez egy nagy hülyeség, hogy az a nagyobb tömeggyilkos aki több embert ölt meg! Nagyon unom már ezt a nácik mosdatását.

Nincs olyan hogy kicsi, meg nagy tömeggyilkos. Tömeggyilkos van csak, és nem lehet sorrendet felállítani hogy egyik csak 5 millió embert ölt meg a másik meg mondjuk kétszer annyit. Nincs ilyen!

Most akkor szerinted Hitler nem is volt rossz ember, mert kevesebb embert öletett meg mint Sztálin? Ugyan már!

Ha egy ember baltával agyon üt, 10 másikat, akkor kisebb bún mintha 20-at ütött volna agyon? Az áldozatokat nem számolhatjuk mennyiségre!

Ráadásul, Hitler ha gyõz, ki irtott vagy rabszolgaságba kényszerített volna mindenkit aki nem árja. Csak éppen nem sikerült a terve. Na, akkor hogy van ez, ki a nagyobb, ki a kisebb?
10/10
offtopic
Dantes 2009 dec. 22. - 08:58:19 10/10
(579/1565)
Túrót. Eva Braun is csak egy Blondie volt Hitler számára, egy két lábú Blondie volt. Nem különösebb képen érdekelték a nõk sem.
10/10
offtopic
Dantes 2009 dec. 22. - 08:55:30 10/10
(578/1565)
Ezt a vodkás dolgot honnan vetted? Több Churchill életrajzot is olvastam, valamint a II. Vh történetét, amit õ írt, és Nobel-díjat kapott érte. Sehol semmi vodka.

Emellett ez nem igaz, hogy alkoholista volt. Szeretett enni, inni szivarozni, de nem volt alkoholista, de mivel ez egy jópofa dolog volt, hogy õ mennyit iszik rendszeresen rájátszott a dologra.
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 23:47:51
(577/1565)
Én pedig az álszent liberálisoktól hányok.

:)
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 23:47:03
(576/1565)
Tudom hogy értjük mi egymást.

De azért lehet néhány dologról más véleményem.

:)
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 23:42:16
(575/1565)
Tisztázzunk valamit!

Nem minden Német názi!

Nem minden Olasz fasiszta !

Nem minden Spanyol Francoista !

Nem minden Magyar hungarista.

Kapizsgálod már? :)
10/10
11messi87 2009 dec. 21. - 23:38:08 10/10
(574/1565)
Jól van, feladom. Neked az isteneid a németek, megértem. Sok a neonáci mostanság, aki ennyire védi a németeket, ilyen világban élünk. Jellemzõ ez még a szélsõjobbra, de nem politizálok.
Csak hányok. Ilyen emberektõl, akiknek romlott a lelkük. Nem rád gondolok, semmi személyes.

Respect
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:37:46
(573/1565)
Jó éjt, és szép álmokat Emese :)
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:37:17
(572/1565)
Én akkor is maradok Diane-nél :D

A Trojában még nem tetszett annyira, de a nemzetaranyában már megkedveltem :$

Ha arra célzol, hogy agyon dícsérjük Tarantino-t, akkor azért pár apróhibácskára is felhívtuk a figyelmet :$

Ami viszont tény, hogy a mi izlésünknek Õ nagyon megfelel, és szemléletünk szerint a legtöbb kortárs alkotója közül kiemelkedik.

Az Õ mûfajában olyan Õ, mint mondjuk az akció filmekbek James Cameron.

Azt hinnéd, hogy akció filmet forgat, miközben valami egészen mást :D
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:35:01
(571/1565)
De mi tudjuk, és ez a lényeg, aki pedig nem tudja, az nem túl okos, így felesleges is lenne elmagyarázni.


Mindamellett szerintem egy G W Bush ugyanazt megtenné, mint ez a kettõ, ha éppen háború lenne, és a cél szentesítené az eszközt :$
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 23:34:12
(570/1565)
A szopkodni ebben az esetben tehát szleng.

Akkor most ki nem, ért kit??

:):):)
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:33:36
(569/1565)
Semmi, ezért ment off-ban :)

A filmhez nincs, de a film kapcsán felmerülõ témához van.

Aki csak a film kapcsán akar olvasni, az bekapcsolja, hogy offtopic rejtése, és már nem is látja :)

Aki viszont a filmélményen generálódó kommunikációra is kiváncsi, az kikapcsolja, hogy offtopic rejtése :$

Egyébként olyan szinten van hozzá köze, hogy mindig a fejétõl bûzlik a hal, és ahol ilyen a vezetés erkölcse, ott van helye egy Aldo Rein hadnagynak is, a maga hazug becstelen erkölcseilvel :$
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:30:42
(568/1565)
Hetero vagyok, ha valakit kellene választani a film alkotó gárdájából, az Diane Krüger kisasszony lenne.


Igen, a szájba rágni az egy szleng, azt jelenti, hogy egy szétszórt, vagy csak oda nem figyelõ embernek a végletekig elmenõ alapossággal, és részletességel, minden apróságra a figyelmet elmagyarázol valamit, ami amúgy pofon egyszerû, és bárki megérteni, rájönne :))))
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 23:30:08
(567/1565)
"Hitler egy általa károsnak vélt ember csoportot, vagy csoportokat írtott.

Sztálin a saját vérét, a saját fajtáját, a saját népét írtotta,"

Ez szent igaz !

De most kicsit félremagyarázzák a liberálisok
e szembetûnõ tényeket.
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:27:43
(566/1565)
Vodkát ivott, és vizes pohárból, hogy ne tudják, hogy vedel, ilyen rafkós votl a kis kurafi :D

Egyébként nekem nagy kedvencem.

talán a 70 szülinapján lefotózta egy fotós nõ, majd azt mondta, hogy remélem 10 év múlva is lefotozhatom.

A válasz, miért is ne, maga elég fiatal és csinos ahhoz, hogy még akkor is jól nézzen majd ki :D


Másszor kicsit ittasan meg be a elnökségi ülésre, és egy hölgy rendre utasította, hogy na de elnök úr, maga részeg!!!
Maga meg csunya, de én holnapra kijozanodok :P:D


Hát lehet ilyen figurát nem kedvelni :D