guess.who 2020 febr. 06. - 18:25:55 Előzmény Rojita
(10630/18030)
Azért egy fél rész alapján ne vonj le ilyen messzemenő következtetéseket. :)
Lóbeltka nyilván Katáng pénze után fut, azért volt olyan fontos számára a mielőbbi nősülés. Az meg, hogy vele tud "beszélgetni" Katáng, az csak képzelgés: a beszélgetésük kimerül a napi kórházi témákban, illetve a Danikán való nyűglődésben, meg a spontán csókdosásban.
És ne feledd azt sem, hogy Katáng azért hagyta ott Lóbeltet, mert az elvárta volna tőle, hogy kizárólag otthon a konyhában sürgölődjön szolgálóként (az apjával is megegyezett a feje felett az esküvőről), és ezért képes volt kirúgatni a kórházból és letiltatni a többiből is. Ezek után hihetetlen, hogy Katáng képes egy percig is megbízni benne, és hogy egyáltalán szóbaáll vele.
Vagy a másik lehetőség, hogy Katáng tényleg ennyire hülye.
guess.who 2020 febr. 06. - 18:20:54 Előzmény Heatseeker
(10629/18030)
"Vígjátéknak indult, krimit csináltak belőle"
Hát ha ez krimi, akkor én meg nagyon jó humorista vagyok! :) Vígjátéknak nem jó, mert nem vicces, hanem ostoba. Kriminek gyenge (a legnagyobb rejtély az, hogy MauniCának ki az apja, és ezt húzzák negyven részen keresztül?!?!), drámának meg túl habkönnyű. A társadalomkritikához, szatírához szintén túl ostoba, talán az ertéeles bunkó riportert játszó ertéeles bunkó riportert számíthatjuk ide, de ez így elég kevés. :)
guess.who 2020 febr. 06. - 18:17:37 Előzmény Kuttyánszki
(10628/18030)
Szerintem valamit nagyon keversz. :) A Csinibabában Almási Sándor játszta Attilát, Benedek pedig Lippai László (pl. a Hamis a baba, illetve a Szörny Rt. Mike Wazowskijának szinkronhangja). Vagy van MÁSIK Benedek is? :) (Úgy értem, az alezredes-titkosrendőr-álomtitkáron kívül.)
guess.who 2020 febr. 06. - 18:09:36
(10627/18030)
Igen, ezekről az ordító hibákról már akkor is beszéltünk, de szerintem ebből is az látszik, hogy az első évadban még gőzük nem volt az íróknak arról, hogy hová is akarják elvinni az egyes szálakat, csak úgy napról-napra, ötletszerűen írogat mindenki mindent, ami eszébe jut. Ezért nem stimmelnek az életkorok és dátumok, és ezért egyre nagyobb zagyvaság az úgynevezett "sztori", meg ezért vannak benne óriási sületlenségek. És Nocito ugyan örvendezett, hogy jó írói lettek a sorozatnak, de ezt kétlem - vagy ha igen, akkor az előzőek már akkora katyvaszt csináltak, hogy bármilyen jók az írók, nem képesek rendbe rakni ezeket.
guess.who 2020 febr. 06. - 18:04:51 Előzmény napraforgó
(10626/18030)
Éppen erre írtam sokkal korábban, amikor a Stefános örökség kiderült, hogy ez így irtó problémás, hiszen Stefánra az egy év leteltével jutna egy szelet az egészből, de az a szelet az év végéig nem fix, hiszen Kristóf kiesésével a pénz szétoszlott, de abból nem az összeset kapta vissza TTibiék felajánlásából, illetve most Katáng kiesésével és az Egylet kifizetésével megint egész más lesz az összeg. Bár az egylet kifizetése megint ugyanolyan hiba, mint Stefáné - éppen azért, mert nem fix pénzről beszélünk. És ha már Katáng kiesett, az általa korábban Kristófnak felajánlott pénz továbbra is Kristófé marad, vagy az Egylet arra is jogot formálhat?!
guess.who 2020 febr. 06. - 18:00:33 Előzmény janderka
(10625/18030)
"De főleg, hogy az öreget direkt ütötték el a végrendelete után. "
Bocs, ezt én írtam arra, hogy ezzel a nagy szerb tolvajbandás-titkosrendőrös-Szappanosékavilágellen marhasággal akár még azt is meghúzhatják, hogy Kálmánkát a szerbek nyírták ki, mikor a téren és időn kívül álló Ökörfalváról kimozdult végre.
guess.who 2020 febr. 06. - 17:56:09
(10624/18030)
Szerintem az lehetett, hogy egy snittben vették fel a nyakban levő biztiöves részeket, egy másikban a felkarnál levőket, aztán a mondatokat összekeverték (lehet, hogy eredetileg más volt a beszélgetésük kimenete, mert eléggé zagyvának tűnt most), és így elkezdett ugrálni az öv is Laurácskán... :)
guess.who 2020 febr. 06. - 17:54:01 Előzmény napraforgó
(10623/18030)
Igen, ez elég érthetetlen, hogy mulatni és fogadni mentek elvileg Pestre, ráadásul kocsival, és Danika annyira felelős, hogy sem a pénzét, sem az iratait nem ellenőrzi indulás előtt?! Mondjuk így nem csoda, hogy a női is mindig elkallódnak...
guess.who 2020 febr. 06. - 17:52:16
(10622/18030)
Ez egy HP.
Vagy Elitebook vagy Probook, azok házai készülnek ilyen magnéziumötvözetből, illetve a jobb alsó sarokban az ujjlenyomat-olvasó is jellegzetes, meg a billentyűzet kinézete is.
guess.who 2020 febr. 06. - 17:50:17
(10621/18030)
Az égtájat tudjuk: ez nagyjából déli irányból készült kép, jobbra van kelet, tehát valóban reggel vették fel. Mivel a leheletük látszott, és eléggé vastagon is vannak öltözve, már nem valószínű, hogy nyár volt. A házak fölött látszó fák még zöldek, de Shándor és Misi háza előtt látszik már pár vöröses levél, ha jól tippelek, olyan szeptember második fele, esetleg október eleje lehetett ekkor.
guess.who 2020 febr. 06. - 17:46:32 Előzmény napraforgó
(10620/18030)
Az egész Lovis jelenetsor egy színtiszta reklám volt amúgy, nem figyeltétek? Danika részletesen elmondta a fogadás menetét, alaposan és sokáig mutatták a főbejáratot és a pályát is, és egy komplett részben hancúroztak a versenypálya mellett a fiúk úgy, hogy előtte még az volt, hogy "felmennek Pestre csajozni, szórakozni, meg egy kicsit a Lovira" - aztán ebből a csajozás meg az ivászat teljesen véletlenül kimaradt.
Már várom, amikor TTibi és Stefán elmennek egy háromrészes tőzsdei túrára, esetleg beszökhetne Kristóf Tomikával valamelyik V*jna-kaszinóba (természetesen a főbejárat jól látszódjon a képeken)...
guess.who 2020 febr. 06. - 17:40:36
(10619/18030)
Nem tudom, én egyre kevésbé vagyok meggyőződve arról, hogy új írók lennének: a mostani évad történései a korábbiakat másolják, csak éppen pepitában: emberrablás megint volt (mennyi is már? negyedik?), most megint jön ellenőr (de úgy látszik, már égőnek találták volna az írók is, ha megint a kocsmát vegzálják, úgyhogy a panzióba küldték - de sebaj, a kocsmában reggelizgető emberek miatt be lehet záratni MEGINT egy ellenőrzéssel a kocsmát is, hajrá!), TTibi továbbra is hülyeségeket beszél, Katáng meg MEGINT lebukik Dani előtt Lóbeltkával.
A fantázia és az ötletek totális hiánya mutatkozik a sorozaton, leginkább ez utóbbi miatt. Hát tényleg nem tudnak Katánggal semmi MÁST csináltatni azon kívül, hogy Lóbelthez fut, majd vissza Danikához, majd megint Lóbelthez? És van képük ahhoz, hogy Lóbeltkával megint csókdosós jelenetet írnak neki - pusztán EGY résszel azután, hogy Katáng többször, többeknek kijelentette, hogy elege van egy időre a pasikból, Daniból és Lóbeltből IS?!?! Az eszem megáll.
7/10
Rojita 2020 febr. 06. - 16:53:50 7/10
(10618/18030)
Több kommentelő nevében kérem, h amit a kitett tartalomismertetőben olvastok, azt csak a spoileres zárójelben írjátok meg, mert többen vagyunk itt, akik azt nem olvassuk, nem akarjuk előre tudni, h mi lesz az egyes bonyodalom következő lépése. Tehát, NE LŐJÉTEíK LE ELŐRE a cselekményt!
7/10
Rojita 2020 febr. 06. - 16:26:40 7/10
(10617/18030)
Jó lett volna, ha lett volna kamera az üzletben a lányok verekedésekor. Bár, biztos, h akkor is elmarasztalták volna Katát.
Miért ütött vissza? Miért nem futott el? Az a jog...
9/10
amira_daaa 2020 febr. 06. - 15:41:17 9/10 Előzmény napraforgó
(10616/18030)
Misinek azt kéne mondania Zsokának hogy a kolbász ajzoszer és akkor hátha átmenne a rostán
7/10
Rojita 2020 febr. 06. - 15:10:55 7/10
(10615/18030)
Csatlakozom, Kata már nagyon unalmas. (Nem szörnyen idegesítő, mint az első két évadban volt az állandó hisztijeivel és szemforgatásával, most már csak unalmas.) Mindig ugyanazokat a hibákat követi el és legfőképpen, nem tudja mit akar kezdeni magával.
Az rendben van, h gyógyítani akar, még szép, - azért tanult. De milyen ffire vár, vagy keres? Évekig élt együtt Robival, aztán a ffi félrelépése és Kata elhelyezkedéseinek megakadályozása miatt, elhagyta Robit. Aztán hamarosan összebútorozott az éppen szabaddá lett Danival. De hát, milyen kapcsolat volt ez? Nem volt egy közös témájuk, gondolatuk, - csak az ágyban voltak együtt. Ez Kata részéről olyan dac-, vagy bosszú - kapcsolat volt. Ő megmutatta, h ha Robi mással kavar, ő neki is van más ffije rögtön.
Azonban, ahányszor összetalálkozott Robival, megint rögtön, vagy majdnem rögtön összemelegedett a vele. Mi lesz ezután? Lelkiismeret-furdalásból megint visszamegy Danihoz? Aztán rájön, h unja, vagy mégse hisz a hűségében és visszamegy Robihoz? Vagy vki felbukkant harmadikhoz, akit majd elhagy vmelyik korábbi kapcsolatáért?
Ez a nő ön és közveszélyesen szédült, határozatlan.
Tényleg az lenne a legjobb, ha elmenne azzal az ösztöndíjjal új környezetbe, új emberek közé. Ami nem jelenti azt, h 1-2 év múlva ne jönne vissza Danihoz, vagy Robihoz felmelegíteni azt a nagy szexekben kiteljesedett, érzelemmentes kapcsolatot.

Az a fajta nő, akinek annyi kapcsolata, esetleg házassága lesz, ahány kezdeményező ffivel összetalálkozik az életben. Ha gyerekeket fog szülni, akkor se lesz sosem biztos, h ki is lesz az aktuális gyerek apja a nagy tumultusban.
Ez a nő, az otthonában látott rossz szülői példa következtében házasságra alkalmatlan és gyógyíthatatlan.
4/10
napraforgó 2020 febr. 06. - 15:04:42 4/10 Előzmény amira_daaa
(10614/18030)
Egy-két héttel ezelőtt szó volt arról, hogy Tibiék csaknem felélték már a tartalékaikat. A másik: a taxisok havonta hozzák a drosztpénzt.

Ami engem zavar, soha nem kaptak semmiféle számlát. Villanyszámlát mindenképp, de vizdijnak is kellett lennie, aztán gázpalackot is cseréhettek volna néha. Én főztem gázpalackkal régen, hát kb. havonta kellett cserélni. Vali állandóan süt-főz, akkor tán sűrűbben is kellene cserélni.
Aztán semmiféle megegyezés nincs arról, hogy Kristóf és Tamás fizet-e valamennyit a rezsibe, a kosztba, stb. Vali ingyen eteti őket, mos rájuk.

Szivesen látnám Tompikát takaritani (a sok dolgától ráérne), Vali elzavarhatná egy bevásárlólistával a kárászi piacra, vagy legaláb Kristófhoz a boltba.
Aztán ott van a pesti lakás is, annak is vannak költségei, még akkor is, ha üresen áll. De ha pl. kiadták volna, abból is befolyna némi jövedelem.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 06. - 15:02:03 9/10
(10613/18030)
hát igazábol jobban jártunk volna ha TT és Kata is kiesett volna és akkor végre nyugi lett volna, MóniCA meg ugyse segitett volna rajtuk. Az lett volna nagyon jo.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 06. - 14:57:49 9/10
(10612/18030)
Icuka azért nem szokott lebukni, mert mindig ugyan abban a ruhában van és a haja is ugyan úgy van - néhány kivételtől eltekintve.

::::: bár mikor a dia fodrászatbol jön ki akkor gázabb a haja mint normál esetben de ja :D
9/10
amira_daaa 2020 febr. 06. - 14:52:25 9/10 Előzmény janderka
(10611/18030)
igazad van, Vali mindent feladott, amugy miből élnek meg Szappanosék ??? vagy mit gondoltok?