Téma: Éden Hotel

eIemes 2015 ápr. 30. - 10:17:45
(187/287)
értettem. de úgy sem tetszik.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 10:10:59
(186/287)
És milyen érdekes, hogy eltûnt a hozzászólás, amiben be volt lájkolva a videó!!!! Legalább is magyarázatként megakartam mutatni Neked, de nem találom, pedig többször átnéztem. :/
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 10:05:56
(185/287)
Ne haragudj ezt nem Neked szántam!! Gombóc Artúrina írta a belájkolt videó alá, hogy õ is akar ilyet, arra írtam, hogy ha nagyon akarja, akkor élje át, biztos másképp látná a dolgokat utána. De nyilván ténylegesen az ellenségemnek sem kívánnék ilyet! Még egyszer bocsánat!
eIemes 2015 ápr. 30. - 09:53:12
(184/287)
ez nem tetszik nekem.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 09:27:00
(183/287)
Én csak véleményt tudok alkotni abból, amit láttam. Csak annyit mondhatok, hogy én nem hagynám annyiban. Azért biztos nem ítélnének el, mert az elején én is akartam az aktust, de a másik felet valószínûleg igen, amennyiben én meggondoltam magam és õ akaratom ellenére is nyúlkált a bugyimban.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 09:22:05
(182/287)
Az én fiam focizik. Edzés után milyen meglepõ, sok fiú meztelenül zuhanyozik. És nincs mindenkinek külön zuhanyzója. Most akkor el kéne gondolkodnom azon, hogy elõfordul, hogy meleg lesz?? :O Igaz, még csak 11 éves, de nem túl régen az apja mosta meg a hátát. Most akkor apuka rossz példát mutatott a fiának?
Kicsit furcsán látod a dolgokat!
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 09:17:58
(181/287)
Ha nagyon szeretnéd, akkor kívánom, hogy éld át! Kíváncsi lennék, hogy utána hogy vélekednél.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 09:14:54
(180/287)
Na én megnéztem a videót! Valóban nem történt erõszak, viszont Nóri határozottan nem akarta. Ha akarta volna, akkor nem kelt volna fel. Akkor igen, nekem is úgy tûnt volna, hogy csak húzta Gábor idegeit, de nem. Ennek ellenére Gábor nem egyszer szétfeszítette a lábait. Nóri helyében én is erõszakoskodásnak élném meg. És ez csak pár perc volt az éjszakából. Mikor Gyuláéknak panaszkodott (már amennyit láttunk belõle) sokkal jobban ki volt, ki voltak sírva a szemei. Nem sokat aludhatott azon az éjszakán.
eIemes 2015 ápr. 30. - 09:11:51
(179/287)
10.§ (1) Kísérlet miatt büntetendõ, aki a szándékos bûncselekmény elkövetését megkezdi, de nem fejezi be.
(2) A kísérletre a befejezett bûncselekmény büntetési tételét kell alkalmazni.
...

197. § (1) Szexuális erõszakot követ el, és bûntett miatt két évtõl nyolc évig terjedõ szabadságvesztéssel büntetendõ, aki
a) a szexuális kényszerítést erõszakkal, illetve az élet vagy a testi épség elleni közvetlen fenyegetéssel követi el

Én nagyon szeretném, ha Nóri ezt nem hagyná annyiban.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 09:04:36
(178/287)
Én is mást vártam Nóritól. Amikor Krisztián azt mondta neki, hogy segíthetsz megismertetni a játékosokat Patrikkal, akkor nem Lokit és Barbarát kellett volna védenie, hanem mondjuk azt mondani, hogy vigyázz Petivel, mert õ a legerõsebb játékos, nagyon manipulálja a többit, nem egyszer átverte a többieket a saját érdekeiben. Gondolom ezt is lehetett volna mondania. Én ezt tettem volna.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 09:01:24
(177/287)
Az ágyamból nézve igenis nemi erõszak kísérlete történt!!! Lehet, hogy Nóri nem volt fair a sráccal szemben, mert azt mondta neki, hogy ha egy pár lesznek, akkor szexelni fognak, de abban a helyzetben én kívülállóként azt láttam, hogy Nóri NEM AKARTA Gábor simogatását, csókjait. Ennek ellenére dulakodtak az ágyban. Én, mint nõ és anya nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni és a lányomat sem szeretném ilyen szituációban tudni. Számomra ez nem elfogadott! Ha valaki akaratom ellenére a bugyimban kotorászik, az erõszak. És kizártnak tartom, hogy Nóri bugyija nedves volt ettõl.
És valóban elgondolkodtató, hogy aznap este a másnapi adás tartalmából mutattak egy részt, ahogy Nóri panaszkodik Gyuláéknak, másnap pedig sehol nem volt látható.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 08:54:27
(176/287)
Én nem egy olyan embert láttam már aki (sajnos) annyira leitta magát, hogy tényleg nem emlékezett semmire másnap. És nézett ki a fejébõl, hogy én tényleg ilyet csináltam? Ezzel nem akarom mentegetni Lokit, mert a piálást ilyen szinten alapból elítélem, csak tényleg van úgy, hogy nem emlékszik. A másik pedig, hogy mi innen a fotelból/ágyból nézve nem tudhatjuk, hogy egy luxusba zárt börtön (még ha maga vállalta is) mit vált ki a szereplõkbõl.
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 08:51:01
(175/287)
Köszönöm szépen, tényleg megválaszoltad, hogy SZERINTED hogyan kellene taktikázni! Kár megnéznem az elsõ két szériát, mert másfajta emberek vannak bent, más a felállás, más helyzetek vannak stb. Egyébként akkor sem esett jól a szereplõknek a kiesés. :)
Babzsák02 2015 ápr. 30. - 08:48:53
(174/287)
Szia! Egyáltalán nem vettem magamra, és nekem egyáltalán nem ciki, hogy kedvelem a mulatós zenét IS! :) Kérlek szépen, hogy lájkold be, hogy hol található olyan kimutatás, hogy milyen zenét szeretnek a vidékiek és külön a városiak, mert én kerestem, de nem találok. Egyébként pedig lagziról szó sem esett, utcabált említettem, ami két teljesen különbözõ dolog. Bár várj csak, már látom is magam elõtt a választ, most majd az jön, hogy utcabálba csak vidékrõl felköltözött pestiek és vidékiek járnak! :D
Lényeg, hogy megtudtuk, hogy Te nem szereted ezt a stílust, ettõl viszont még nem kéne lenézni azokat, akik viszont igen. Ennyi a történet!
eIemes 2015 ápr. 30. - 08:15:43
(173/287)
"a fiúk meztelenkednek a zuhanyzóban jelenettel szemben, amely féle jelenet a nemi identitás összezavarásában nagyon erõs szerepet játszik."

Biztosíthatlak róla, hogy nem :)
eIemes 2015 ápr. 29. - 20:46:06
(172/287)
miért kizárt...? mondom: gondolj végig minden részletet.
eIemes 2015 ápr. 29. - 20:26:23
(171/287)
"Feltéve, hogy utólag nem derül ki: színészkedés a mûsor."

Ez elsõre érdekes ötletnek hangzik, de belegondolsz a részletekbe: kizárt.

"ez nem pont úgy történt"

A TV2 bizonyítékot szolgáltatott maga ellen a vágatlan felvétel közlésével.

"ennyire nyilvánvaló bûncselekményre úgy reagáljanak a tévések ahogy"

Teljesen elképzelhetõ. Sajnos. Ajánlom az Éjjeli féreg c filmet. Látlelet.
eIemes 2015 ápr. 29. - 20:03:44
(170/287)
idõinkonzisztencia.

nórit négy hónappal ezelõtt szavazták ki - a botrány csak pár napja tört ki.
eIemes 2015 ápr. 29. - 19:55:15
(169/287)
de igen, az, hogy próbálta szétfeszíteni a tiltakozó lány lábát, az a BTK bírói gyakorlat szerint konrkétan a nemi erõszak kísérlete. kamerák elõtt dokumentáltan, az ügyészek tíz körmükeg megnyalják utána.
10/10
moli.hu 2015 ápr. 29. - 19:35:47 10/10
(168/287)
Szeretnem megvaltoztatni a musorra adott pontszamomat, de nem talalok se torles gombot, es a csillagokra se tudok nyomni mar. Hogy lehet torolni a regi pontozasom?