6/10
sexykex 2023 jan. 13. - 19:54:08 6/10
(5/5)
A címe nagyon rossz, a film talán kevésbé. Felesleges volt ennyire összekeverni az idősorrendet, mert anélkül is mulatságos lett volna, így inkább csak fárasztó. Engem zavartak az ikrek – de nem a sziámiak – és pár apróság, ami se fekete, se humoros nem volt. Például a lábait mutogató apáca, a túlérett kislány a könyvvel és a sérüléseit ügyesen takargató holttest. Talán egyszer még megnézem, hátha másodszorra jobb lesz.
robi_69 2019 ápr. 17. - 18:51:33
(4/5)
Nem tartom jó filmnek, egyszer végig szenvedtem, de pl. a Szexmisszióhoz képest igen nagyon halovány.
10/10
szalapala 2019 ápr. 06. - 15:24:02 10/10 Előzmény Sunboy
(3/5)
Egyébként tényleg jó kis film, bár való igaz, hogy a történések helyretétele okoz egy kis fejtörést az időbeli ugrálások miatt, oda kell figyelni, melyik jelenet hogyan kezdődött.
És a társadalom széles spektruma fel van vonultatva a piti kis egybites bűnözőtől a szelídnek tűnő nagymama-unoka pároson át a csalfa pártól az apácákon át a hadseregig..
Kifejezetten jó munka...:)
(A 16-os karika talán az erotikusnak tartott - bár messze voltak attól - jelentek miatt volt akkor még indokolható. )
7/10
Sunboy 2014 jan. 15. - 20:20:43 7/10
(2/5)
Kifejezetten jól megcsinált filmnek tartom, és nagyon szép mintapéldány a keserû fekete komédiának. Nincs benne erõszak, így a +16os karikát nem tudom hova tenni, még ölést, vért sem mutatnak benne. Hulla az van, nem is egy, de nem különösképpen rémisztõ. A filmben szereplõ karakterek jellegzetesek, nem tökéletesek, de fejlõdnek. Kifejezetten tetszik a történet lezárása. Egy dolog piszkált csak, hogy nem tudtam idõben pontosan elhelyezni, csak egy-két díszlettárgy segített ( ellenben a narráció mindig közli pontosan a helyet). A film közben lévõ kis fejezetek/átvezetõk kimondottan aranyosak. Annak ajánlom igazán a filmet aki szakítani akar az amerikai filmipar szabványaival, és egy kis lengyel filmet örömmel nézne meg, illetve mindenkinek aki szereti a fekete komédia mûfaját. Nálam 7/10
adamnagysweetmovie 2014 jan. 01. - 15:21:40
(1/5)
Trailer, grállovag megoszthatná jeligére...
http://www.youtube.com/watch?v=a_UxFY6LQWo