Az aktuális rész ismertetője: Bence kiönti Dávidnak a szívét Mesivel kapcsolatban. Dávid belátja, hogy nem jól ítélte meg a helyzetet és szorult helyzetbe kerül, amikor Báró nyomást gyakorol rá. Báró ugyanis azt követeli Dávidtól, hogy tegye tönkre Bencéék kapcsolatát, hogy az övé lehessen Mesi. Dávid rájön, hogy nincs más választása, hiszen Báró a markában tartja. Karola ideges, mert Rebeka osztályfőnöke behívatta, hogy elbeszélgessen vele. Annyira feszült, hogy Rebekával is összeszólalkozik. A találkozás az osztályfőnökkel valóban rosszul sül el, és Karola egyre inkább úgy érzi, hogy képtelen megfelelni az anyaszerepnek. Amikor azon kapja Rebekát, hogy nem csak ellógta az iskolát, de ehelyett még koktélozik és szaunázik is, kitör a botrány, és nagyon csúnyán összevesznek.
A műsor ismertetése:
Az Éjjel-nappal Budapest című sorozat egy trendi apartmanban játszódik, a vibráló főváros szívében. Ez ad otthont 8 fiatalnak, akik lakótársakként élnek együtt. A fiatalok különböző egyéniségek, különböző álmokkal, vágyakkal, de egy dolog biztosan összetartja őket: imádják a fővárost ahol élnek, amely nem más, mint Budapest!
A lakás tulajdonosa a 37 éves Joe, aki hirtelen ötlettől vezérelve nem irodának adta ki lakását, hanem a szobákba lakókat keresett. Így került a lakásba Regina, az albérlet egyik legrégebbi lakója, a sármos Marci, és a szerelmes Rita. Ott lakik Zsófi is, az énekesi ambíciókkal megáldott lány és Lali, aki sosem képes időben fizetni a lakbért és folyton vicces bonyodalmakba keveredik, Gábor, Lali állandó tettestársa, aki ugyan nem az albi lakója, de a baráti társaság örök bohóca. És megannyi további szereplő, akik a társasághoz kötődnek, az élükön Hannával, aki Joe 17 éves tipikus kamasz lánya, és semmit sem szeretne jobban, mint a menő lakás egyik lakójává válni. A lakás közössége egy olyan baráti társaság, ahol bármi történjék a barátság és az összetartás számít mindenek felett. Ebbe a társaságba érkezik Anikó, akinek Marci beígérte, hogy beköltözhet a lakás egyik megüresedett szobájába. Itt viszont Joe szabályai szerint történnek az ilyen nagy lélegzetvételű dolgok. Vajon sikerül Anikónak a lakótársak szívét megnyerni? Mit szól hozzá Rita, aki az első pillanattól riválisának tartja a keszthelyi lányt?
Hozzászólások