malvinkicska 2015 jún. 08. - 20:17:04
(460/600)
Ez nem bántás ilyeneket írnak róla, még azt is olvastam amikor csak hallottam, hogy ilyen undok karaktereket kap, mikor a harmadik férjétõl vált ott még a verekedés is szóba volt, de õ vissza vonta a vallomását, mert tudta, érdemre osztanak, mindent, nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja, õ is látja mi jelenik meg és nem támad akkor csak van benne valamennyi igazság, mert indíthatna sajtó pert, Nem bántja senki csak azt írtuk le amit olvastunk, nem csak most már elõzõleg is.
Alicante 2015 jún. 08. - 20:07:32
(459/600)
Ott van a sok rendõr, Daniel a két legfõbb segítõvel, Pablo és senki nem szúrja ki Genarot és a pockot a kocsiban?...pedig elég közel voltak az eseményekhez. Legalább Daniel megnézhette volna ki ül a kocsiban és mit keresnek ott?
10/10
levyrronifan 2015 jún. 08. - 18:54:23 10/10
(458/600)
azhogy Aylin gonosz szerepet jatszik meg nem jelenti hogy realis eletben is ilyen...amugy nem védem,de nem ismerjuk ott hogy milyen a reális életben igy nem szep dolog mindennek elmondani...plasztik az igaz
malvinkicska 2015 jún. 08. - 16:31:13
(457/600)
Igazad van de már visszafogom magam, mert a másik fórumon baj volt amiért leírtam a véleményem, igaz vastagra sikeredett. Akik rendezik írják nagyon sokszor hûjére vesznek minket nézõket, amilyen semmi jelenetet tesznek bele, most ez a robbantás is. A pocok az nekem nem nõ féreg, most azt olvastam, hogy egy Kubai pacákkal forog, ez úgy váltogatja, minta fehérnemût. Vannak ebben is olyan részek amik semmit mondóak, az a kislány, hol mondja anya , hol meg mutogat, ez is hiteltelen.
Alicante 2015 jún. 08. - 16:09:28
(456/600)
Nagyon pancser dolog volt ez a "merénylet", elõtte jót verekedtek amibõl Daniel azt szûrte le, hogy megoldották a feladatot...magyarán az Ördög kivégzését. Volt egy kis füst, robbanás egy szál sem és az ikertesó meggyulladt úgy rohangált mint pók a falon.

A pocok ma megint hozta a formáját. Magánéletben három férjet elfogyasztott..mindegyiknek szült egy gyereket és felfújatta magát.
Szegény Roxanita most már itt az ideje, hogy beszéljen!!!
malvinkicska 2015 jún. 08. - 15:50:15 Előzmény kikelet54
(455/600)
Úgy látszik szeret meztelenkedni nem jön zavarban, az jó volt Elena féltékeny.
kikelet54 2015 jún. 08. - 14:39:09
(454/600)
Milyen jól áll Pablonak a törölközõ?!!!! Épp, hogy nem csúszott le.
malvinkicska 2015 jún. 05. - 17:43:17
(453/600)
Nálad a pont erre nem is gondoltam, zavar ha olyat írok ami nem valós de tévedhetünk.
kikelet54 2015 jún. 05. - 16:58:17
(452/600)
Azért, hogy ne tudja meg senki, hogy a feleségével kavart. Én így gondolom.
malvinkicska 2015 jún. 05. - 15:16:26
(451/600)
Sikerült Lucianak megszökni a gyerekekkel, az ördög is szerepet cserélt a másikkal, a testvérrel. A pocok most nagyon nyugtalan mi lesz ha megtalálja az ördög õket kaphatna már õ is, nem csak L mindig. A kis rendõrt aki alakítja utánanéztem, Juan Martin Jauregia, és õ Rodriguez akkor miért, mutatta be más neven Ábel.
malvinkicska 2015 jún. 04. - 16:52:42
(450/600)
A Marina nem láttam ,de amibe eza pocok benne lesz soha többé nem nézem, úgy utálom, azt a mesterkélt cinizmusát, meg egészen magát õt nem tehetek róla. Az elõzetest olvasva elég rossz lesz még Lucianak, mindegy végig nézem, mikor lakolnak meg a pandúrok. Adriana szerelmes a zsernyákban az ugye szeretkezett vele és vágyik rá továbbra is, hiszen fiatal, mivel Abel beteg így kénytelen lesz elengedni. Pablo nagyon fess volt így felöltözve jó féltékennyé tette a csaj Elenat, az is kis buta kell neki a én kujon Radames, Daniel még a doktornõvel is össze jön a nagy gyógyulása örömére, azt meg eszi a méreg a féltékenységtõl szinte eszetlen.
kikelet54 2015 jún. 04. - 16:05:11
(449/600)
Mindig is bírtam, mikor egy színésznek iker szerep jutott egy filmben. (Talán azért, mert nekem is ikreim vannak.) Gabriel Porras nagyon jól alakítja a jó és a rossz figurát, olyan ártatlan képet tud vágni a Rafael szerepben. Liliána is játszott egyszer ilyen kettõs szerepet, természetesen a rosszabbik énje ott is nagyon dög volt. (Marina telenovella)
A rendõrök nagyon fess férfiakká alakultak, meg kell hagyni jól néztek ki.
Szerintem Lucíaék nagyon könnyen jutottak ki, a sok hétpróbás bûnözõ nem igazán volt toppon. Remélem továbbra is szerencséjük lesz.
Abelékat sajnálom.
malvinkicska 2015 jún. 03. - 14:47:15
(448/600)
Ahogy nézem az biztos jól játszik az ördög de valami furcsa mód tud udvarolni, az nem az õ asztala, igen erélyes gyengédség semmi benne, csak birtokolni szeret egy nõt, azzal, hogy megvesz neki sok mindent az még nem szerelem. Daniel teljesen más az õ nézésébe van valami csábos ahogy a nõkre néz, most, hogy a doktor nõvel is beszélgetett, az az, érdekes, mosoly, mikor az kiadta az igazolást, hogy dolgozhat az sok mindent elárult.
malvinkicska 2015 jún. 02. - 22:04:49
(447/600)
Mérges vagyok Danielre amiért így beszél róla, még mindig gyilkosnak gondolja Luciat, amúgy jó ízlése van mind két pasinak L szép és nagyon jó színésznõ is.
10/10
levyrronifan 2015 jún. 02. - 20:28:28 10/10
(446/600)
inkabb szeresse lucha danielt mind a ordogot
malvinkicska 2015 jún. 02. - 17:25:57
(445/600)
Bírtam a mai részben az ördögöt mindent ígér Lucianak a szerelméért, de az hajthatatlan, mert azt az átok fajzat Danielt szereti. A doktornõnél, csak azt hajtogatja õ nem beteg ez jól van, megcsinálva ,mert a valóságban is akinek az agyával van baj , nincs betegség belátása, õ most ez az eset, pedig a sérelmeit nem tudja elvonatkoztatni a munkájától, még most is kételkedik L szerelmébe, bárki mondhat neki mindent hajthatatlan, vaskalapos. Pablo ma megmentette Radameszéket, amúgy sajnáltam, mikor beszélgettek Elenával az meg elutasította, pedig biztos szereti, az unoka testvér, már szemet vetett a jó képû fickóra, már kérdezte is nõs, stb, nem akarja a véletlenre bízni, de úgy láttam Elena vette a lapot, gondolkodhat.
malvinkicska 2015 jún. 02. - 08:00:01
(444/600)
Octavio úgy féreg ahogy van az biztos nagyon rá férne egy kiadós verés észre téríteni, igaz nehéz mivel eszetlen. Az arany köpéseket te szereted ezért írtam és ide való is.
9/10
suxel 2015 jún. 02. - 00:50:28 9/10
(443/600)
Most járok a 62 résznél és továbbra is az a véleményem, hogy Octavio egy fertõzött ivadék. :P
9/10
suxel 2015 jún. 01. - 21:50:20 9/10
(442/600)
Malvin, te vagy a legnagyobb a fórumosok közül, igazi ász vagy: a cerkája olyat ír, kilenc hónap múlva sír, kész lettem, kinyúltam, hihetetlen, én ezt még sosem hallottam eddig. Csak a fórumozást ne hagyd abba kérlek, feldobod a napjaimat, pláne mikor nagy tanulásban vagyok, üdítõ a jelenléted.
malvinkicska 2015 jún. 01. - 20:56:42
(441/600)
ABel úgy szólította hogy volt osztály társa, még le is írtam úgy mutatta be a szüleinek, akivel megcsalta Adriana.