Személy

Tina Fey

színész, forgatókönyvíró, szereplő
Született: 1970. május 18. (49 éves) (Amerikai Egyesült Államok, Upper Darby, Pennsylvania)
  • Emmy-díj (2008) - Legjobb televíziós sorozat - musical és vígjáték kategória - legjobb színésznő: A stúdió

Hozzászólások

fclariss 2016 máj. 29. - 14:35:23
Nem sztártípus, de nagyszerû epizódszereplõ, a "Vizsga 2 személyre" c. film fõszerepében is nagyon jó.
1/10
NADALFAN 2011 ápr. 12. - 19:41:22 1/10 Előzmény blade_
nagyon gyenge szinésznõ borzalmas filmekkel...
10/10
blade_ 2010 szept. 03. - 09:49:44 10/10
Date of Birth: 18 May 1970, Upper Darby, Pennsylvania, USA
Birth Name: Elizabeth Stamatina Fey
10/10
Kockacukor 2009 júl. 24. - 10:25:52 10/10
Én láttam a Bajos csajokat, meg a Bébi Mamát is, mindkettõbe szuper! :) A 30 Rock-nak az elsõ két évadát láttam, nagyonnagy XD
csaysee 2008 aug. 27. - 23:39:18
Tina Fey-nek van egy Emmy dijas sorozata a 30 Rock, es hat sajnalatos mondon nem talalhato meg a port.hu-n...
Remelem idovel majd szereznek valami informaciot a sorozatrol...